Blue Grey Red
Вие сте тук: Димитровград Бизнес Финанси
Финанси

10 заложни къщи и 5 автошколи се свързаха с НАП

PDFПечатЕ-поща

Автор: dnews Вторник, 07 Февруари 2012г. 15:58ч.

НАП ХасковоДесет заложни къщи и пет автошколи от Хасково и областта свързаха касовите си апарати с единната електронна система на НАП. Данните на приходната агенция сочат, че същото са направили вече 27 хотела, 18 бижутерии, 3 кабелни телевизии и  дори 12 магазина за стоки втора употреба от региона. Най-бързи и многобройни в изпълнение на изискването са хранителните магазини, като в техния бранш он-лайн връзка имат 502 обекта.

 

23-ма души от Хасковска област се освободиха от здравно осигуряване

PDFПечатЕ-поща

Автор: dnews Понеделник, 16 Януари 2012г. 14:01ч.

НАП Хасково23-ма души от Хасковска област се освободиха от плащане на здравни вноски през последните 2 седмици. Това са жители на региона, на които им предстои дългосрочно заминаване в чужбина или които вече са се установили зад граница и се осигуряват здравно в друга държава.

С промяна в Закона за здравното осигуряване от тази година българските граждани, които са напуснали страната могат да се освободят от плащане на здравноосигурителни вноски и за стари периоди, ако през това време не са живели в България.

 
 

Неохим приключва полугодието с 19 млн. лева печалба

PDFПечатЕ-поща

Автор: Foreign News Сряда, 27 Юли 2011г. 16:10ч.

Неохим"Неохим" АД Димитровград приключва полугодието на 2011 година с неконсолидирана печалба от малко над 19 млн. лева, при 2.56 млн. лв. загуба за същия период година по-рани, сочат актуалните данни във финансовия отчет на компанията към 30 юни тази година. Постигнатият резултат прави по 7.19 лв. печалба на акция.

Продажбите на дружеството скачат на годишна база с близо 90%, до 163.73 млн. лева.

 
 

Девети международен финансов форум

PDFПечатЕ-поща

Автор: Foreign News Четвъртък, 24 Март 2011г. 07:30ч.

Международен финансов форумФондация "Банки Инвестиции Пари", съвместно с Атлантическият Клуб в България и M3 Communications Group, организират деветият Международен финансов форум "Банки Инвестиции Пари" на 4 април 2011 г. в хотел Шератон, София.

 
 

Скъпите суровини пречиха на Неохим АД през годината

PDFПечатЕ-поща

Автор: darikfinance.bg Петък, 25 Февруари 2011г. 16:23ч.

Неохим АДДимитровградският торов гигант Неохим АД завършва 2010 година с нетна загуба в размер на 11.719 лв., показва консолидираният финансов отчет за дейността в края на четвъртото тримесечие на годината. Това прави по 4.42 лв. загуба на акция.

 
 

Страница 1 от 2

Реклама

Хасково Днес